O firmie

INVICTUS (łac.) – ten, którego nie da się zwyciężyć; niepokonany

Historia firmy

Invictus Broker Sp. z o.o. prowadzi działalność brokerską w zakresie ubezpieczeń w oparciu o wydane przez Komisję Nadzoru Finansowego zezwolenie nr 2282/16.

 

Jesteśmy ekspertami w zakresie gwarancji ubezpieczeniowych oraz ryzyk finansowych oraz specjalizujemy się w ubezpieczeniach majątkowych i komunikacyjnych dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Budujemy autorskie programy ubezpieczeniowe dla Klientów z określonych branż zgodnie z najwyższym poziomem profesjonalizmu, dobierając produkty do zidentyfikowanych potrzeb. Naszą firmę tworzą ludzie z dużym doświadczeniem zawodowym zdobywanym w czasie kilkudziesięcioletniej pracy w towarzystwach ubezpieczeniowych oraz firmach brokerskich. Potencjał profesjonalnej wiedzy wykorzystujemy do zapewnienia najwyższych standardów obsługi Klientów, by dać im najwyższą gwarancję bezpieczeństwa.

 

Obsługujemy  Klientów o łącznym obrocie 2,9 mld zł.

 

 

 

 

 

Marta Gładosz – Prezes Zarządu

Z branżą ubezpieczeniową związana jestem od 1998r. i przez ponad 20 lat pracy zdobywałam specjalizacje w Towarzystwach Ubezpieczeń, przechodząc prawie wszystkie szczeble kariery, od stanowisk specjalistyczno – underwriterskich, poprzez kierownicze do pozycji Dyrektora Departamentu w Centrali.

 

Doświadczenie uzyskałam zarządzając wieloosobowymi zespołami merytorycznymi, sprzedażowymi oraz likwidacji szkód. Najbardziej cenię sobie połączenie profesjonalizmu i odpowiedzialności.

 

Dzięki mojemu doświadczeniu mogę dziś zapewnić moim Klientom wysoką skuteczność działania.

 

Skuteczności nie uczę się – przenoszę ją na wyższy poziom

 

Wyznaję zasadę:

„Ceną wielkości jest odpowiedzialność”

– Winston Churchill

Dane kontaktowe

Invictus Broker Sp. z o.o.

ul. Rejtana 3/20,

02-516 Warszawa

 

t. 600 22 44 21

m. biuro@invictusbroker.pl